Top 10 největších kryptoměn na trhu

V tabulce uvadíme Top 10 největších kryptoměn na trhu v roce 2024, který zahrnuje širokou škálu digitálních aktiv od osvědčených lídrů trhu po nové, ale významné hráče. V roce 2024 pokračuje kryptoměnový sektor v dynamickém vývoji, který je charakteristický jak významnými vzestupy, tak i poklesy. S technologickým pokrokem, rostoucím přijetím veřejností a zvýšeným zájmem institucionálních investorů se trh s kryptoměnami neustále rozvíjí a nabízí nové příležitosti pro investory a uživatele.

Následující přehled v tabulce nabídne klíčové údaje o předních kryptoměnách na trhu, které se umístili v žebříčku tržní kapitalizace do top 10 projektů na trhu. Zahrnuli jsme informace jako název měny, její současnou cenu, změnu hodnoty za poslední den, množství mincí v oběhu a celkovou tržní hodnotu. Tyto informace jsou zásadní pro pochopení, jak se jednotlivé kryptoměny umisťují na trhu.

Trh s kryptoměnami je známý svou nestálostí, hodnoty se mohou v krátkých časových úsecích značně lišit. Investoři do kryptoměn by měli přistupovat k investování s rozvahou a věnovat dostatek času na výzkum před jakoukoliv investicí do kryptoměn.

Koupit / prodat reálné kryptoměny u eToro
eToro je investiční platforma s více aktivy. Hodnota vašich investic může stoupat nebo klesat. Váš kapitál je ohrožen. Krypto aktiva jsou vysoce volatilní a neregulovaná. Žádná ochrana spotřebitele. Může se vztahovat daň ze zisku

Top 10 největších kryptoměn
Previous 25
Dalších 25
#JménoCenaTržní kapitalizacePrice Graph (7D)Počet mincí